e-mail: hasło:
e-mail: hasło:
Zmieniamy się dla Was! Ruszyła nowa odsłona strony. Mamy nadzieję, że ułatwi przeglądanie i korzystanie z kursów. Nieustannie pracujemy nad dalszymi udogodnieniami.

- Zespół KSB
Jestem bardzo wdzięczna za możliwość brania udziału w kursach. Jest to dla mnie bardzo ważne. Całe życie byłem zły. Karą za to jest 10 lat więzienia. Nie chcę już kraść i pić alkoholu. Pragnę żyć jak normalny człowiek

- Zygmunt.
Dziękuję za kurs "Odkrycia". O Boże, jak cudowna jest Biblia! Coraz lepiej ją poznaję, nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Przeżywam prawdziwe odkrycia miłości i łaski Bożej.

- Celina
Odkąd Pan Jezus został moim Przyjacielem, Obrońcą, Drogowskazem, Bratem i Ojcem, nic mnie nie martwi, niczego się nie boję, nie jestem głodny, nie chcę pić alkoholu, palić papierosów i brać narkotyków! Jestem wolny.

- Zbigniew
Wierzę w Jezusa Chrystusa. Moje doświadczenia potwierdzają istnienie Pana Boga, ale moja przygoda z Panem Jezusem trwa dopiero sześć miesięcy. Trudno mi uwierzyć, że ktoś odpuści moje grzechy i będę postrzegany jako zdrowy i kochany Daniel. Ale jedno wiem, że bardzo tego chcę!

- Daniel
Te kursy są rewelacyjne. Wszystkie mnie zachwycają, bo zachwyca mnie całe Pismo Święte. Ukierunkowują moje czytanie Biblii. Dziękuję z całego serca za ogromny wkład pracowników KSB w moją biblijną edukację. Panu Bogu dziękuję, że otrzymałam taką szansę i w modlitwie polecam wszystkich, którzy mieli w tym udział.

- Teresa

Pomoce do studiowania kursów

Biblia drukowana

W dzisiejszych czasach elektronicznych dokumentów i aplikacji zachęta do posiadania Biblii drukowanej może się wydawać dziwna, lecz żadna aplikacja nie zastąpi Biblii w wersji drukowanej. Jeśli posiadasz Biblię, korzystaj z niej podczas studium. Jeśli jej nie masz zakup ją, np. przez tę stronę: https://sklep.znakiczasu.pl/13-biblie

Biblia - aplikacja

Oprócz Biblii w wersji drukowanej warto zainstalować w swoich urządzeniu (smartfonie, tablecie, komputerze) Biblię w wersji elektronicznej (aplikację). Taka aplikacja pomoże wyszukać słowa czy zdania w całej Biblii, w różnych tłumaczeniach. W łatwy i szybki sposób porównasz interesujący cię fragment w różnych przekładach Biblii.
Jedną z tego typu aplikacji jest np:
My Bible
https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.mybible&hl=pl&gl=US

Telewizyjne studium Słowa Bożego

To jedna z ciekawych propozycji poznawania Słowa Bożego przez studium tematyczne. Premiery nowych odcinków emitowane są co tydzień w czwartek.
Link do studium: https://lekcjebiblijne.tv/

Dobra książka

Uzupełnieniem powyższych materiałów może być dobra ksiażka.
Oto niektóre z pozycji książkowych, które polecamy:

"Życie Jezusa" - https://sklep.znakiczasu.pl/duchowosc/830-zycie-jezusa-nowe-wydanie-k.html
"Działalność apostołów" - https://sklep.znakiczasu.pl/duchowosc/209-dzialalnosc-apostolowseria-konflikt-wiekow.html
"Wielki Bój" - https://sklep.znakiczasu.pl/audiobooki/1594-wielki-boj-wydanie-i-nowe-tlumaczenie-audiobook.html